Menu
K hre
Download
Štatistika
Celkovo k stiahnutiu 89 položiek, z toho:
  • 71 truckov
  • 3 prívesov
  • 9 modifikácii
  • 2 interiéry
  • 4 mapy

Popis hry

German Truck Simulator nadväzuje na svojho predchodcu Euro Truck Simulator, ale s tým rozdielom že namiesto ciest celej Európy, budete brázdiť len nemecké. V hre budete prevážať rozličný náklad medzi veľkými nemeckými mestami, ale už nielen po diaľniciach ale aj po okresných cestách. V hre sú samozrejme opäť do detailov prepracované ťahače, avšak opäť s nereálnymi názvami, výnimku tvoria len trucky značky MAN.
Zásadnou premenou oproti svojmu predchodcovi je pridanie kariérneho módu. Na začiatku sa stanete rádový vodič v jednej z troch firiem, ktoré majú odlišný vozový park ale aj platové podmienky. Postupne budete dostávať aj ponuky od iných firiem. A potom je už len úplne na vás či si zarobíte dostatok peňazí na kúpu vlastného trucku a založenie si vlastnej prepravnej spoločnosti.
Na začiatku budete potrebovať garáž ktorá sa nachádza v každom veľkom meste. Budete potrebovať zamestnať aj nejakých vodičov. Spočiatku budete dostávať nie príliš dobre finančne ohodnotené zákazky, ale tie sa budú zlepšovať s vašou rastúcou reputáciou Aby Vám reputácia rástla je nevyhnutné aby ste náklad doručovali včas a nepoškodený.
Ďalšou zásadnou zmenou v hre sú email, ktoré prijímate na svojom notebooku. Vďaka ním budete dostávať nové pracovné ponuky a tiež ponuky na výhodnú kúpu truckov alebo garáži, poprípade len nejaký pozdrav od starého známeho :).
V hre si môžete vyberať celkovo z 21 kamiónov zoradených do 3 výkonných tried. Každý kamión má samozrejme do detailov prepracovanú palubnú dosku ale aj interiér.
Na našich stránkach si môžete stiahnuť nové trucky do hry alebo nejaké vylepšenia ktoré dúfame spríjemnia vaše hranie tejto skvelej hry :).